De Jeugdraad

De jeugdraad van Haaksbergen opereert onder de naam:

"De toekomst zijn wij. Haaksbergse jongeren en politiek"

Doel van deze jeugdraad is om de politiek onder de aandacht te brengen, leuk en begaanbaar te maken voor jongeren en het verzorgen van activiteiten. Daarnaast komt de jeugdraad op voor de wensen van jongeren door suggesties en nieuwe ideeën te presenteren aan de gemeenteraad. De jeugdraad is uitsluitend voor jongeren vanaf 15 jaar, dit geldt voor aanmelding en het bijwonen van activiteiten zoals politieke cafés, georganiseerd door de jeugdraad.

Gastlessen van raadsleden op school

De gemeente Haaksbergen organiseert samen met de provincie Overijssel en ProDemos gastlessen op school of op het gemeentehuis. Leerlingen gaan hierbij in gesprek met politici (raadsleden) over de democratie.

Gratis deelnemen of meer weten? Kijk op www.overijsseldoetmee.nl.

Leden en begeleiders:

Leden Groep Telefoonnummer E-mailadres
Annemijn Tonen Campagne 06-57752378 annemijn_tonen@hotmail.com
Anouk Hilderink Politiek 06-37238694 anouk.hilderink@hotmail.com
Guus Achterweust
Voorzitter politiek
Campagne Politiek 06-47995571 gachterweust@hotmail.nl
Jelle Spoor
Notulist Voorzitter activiteiten
Activiteiten 06-39673220 jellespoor@hetnet.nl
Judith Leferink
Voorzitter Jeugdraad
Activiteiten Politiek 06-57758470 judithleferink@hotmail.com
Justin Mengerink
Contactpersoon
Activiteiten 06-27195436 mengerink127736@hetassink.nl
Lars Wartena
Voorzitter Jeugdraad
Activiteiten 06-10602379 lars.wartena@gmail.com
Leon Masselink
Penningmeester
Activiteiten 06-29870525 masselink128211@hetassink.nl
Max Achterweust Politiek 06-47342882 max-achterweust@hotmail.com
Romée Lammers Campagne 06-19483609 romeelammers@live.nl
Susan Diepenmaat Campagne 06-58883699 susan.diepenmaat@gmail.com
Sven Koens
Voorzitter campagne
Politiek Campagne 06-29774118 koens127844@hetassink.nl
Begeleider Telefoonnummer E-mailadres
Bart Woortman 06-25073083 bartwoortman@gmail.com
Chris Rouwenhorst 06-41666538 chris.rouwenhorst@gmail.com
Ellen Wielens 06-52101280 ellen.wielens@gmail.com
Jeffrey Rouwenhorst 06-11094304 jefrouw92@gmail.com
Mariska Winkelhuis 06-10166420 mariskawinkelhuis@gmail.com
Thij Looman 06-53054994 thij.looman@gmail.com

Organogram organisatie

Ieder lid neemt deel aan de vergaderingen van de algemene raad, de jeugdraad. Daarnaast is iedereen lid van minimaal één van de drie groepen: politiek, activiteiten, campagne. De taken staan erachter vermeld. Klik voor een vergroting.

Organogram jeugdraad

Contactgegevens

Blankenburgerstraat 28,
7481 EB Haaksbergen
Telefoon: (053) 573 45 67
gemeente@haaksbergen.nl