Ga direct naar: Snelkoppelingen Hoofdmenu Zoeken Hoofdinhoud
Home > Nieuwsarchief > Nieuwsarchief 2023 > Zonne-energie bedrijven
Gepubliceerd: 5-9-2023
De gemeente Haaksbergen biedt nog ruimte aan bedrijven om aanspraak te maken op de regeling Zon-op-dak. Dat hiervoor veel animo is, blijkt. Inmiddels hebben al meer dan 10 bedrijven zich gemeld en onderzoekt de energieadviseur samen met de gemeente naar mogelijkheden voor opwekking van zonne-energie.
Het doel van Zon-op-dak is ondernemers te stimuleren zelf zonne-energie op te wekken door panelen op de daken van hun bedrijven te plaatsen. Bedrijven die interesse hebben, kunnen zich nog melden bij de gemeente. Een onafhankelijke adviseur denkt mee in de mogelijkheden en brengt een advies uit. Voor de ondernemers is dit advies gratis.
Er zijn in de gemeente Haaksbergen bedrijven die veel dakoppervlakte beschikbaar hebben, maar nog geen zonnepanelen hebben geplaatst. Energieadviseur Jeroen Mol van advies- en ingenieursbureau bind kan deze bedrijven adviseren over de mogelijkheden voor de aanschaf van zonnepanelen. Zo kijkt hij bijvoorbeeld naar de grootte van de elektriciteitsaansluiting, de constructie van het dak en de terugverdientijd. Ondernemers die interesse hebben in de regeling Zon-op-dak kunnen zich dan eenvoudig aanmelden door een mail te sturen naar info@sterinsamenduurzaam.nl. Jeroen Mol neemt dan binnen een paar dagen persoonlijk contact op.
9-5-2025
Interactieve informatieavond over wonen in het buitengebied van Buurse....
9-5-2025
Maak dinsdag 20 mei kennis met de nieuwe burgemeester Gerard van den Hengel....
9-5-2025
Word vrijwilliger bij Herdenkingspark De Hooge Weide....