Deze website maakt gebruik van functionaliteit van YouTube en Google. Zij plaatsen daarvoor cookies die nodig zijn voor het bekijken van videos (YouTube), het vertalen van de website (Google Translate) en het gebruik van het formulier "heeft u gevonden wat u zocht" (Google reCAPTCHA).

Extra afsluiting A35

Komend weekend kan het drukker zijn op de N347 (Goorsestraat), Noordsingel en Kolenbranderweg. Dat komt doordat Rijkswaterstaat opnieuw onderhoud uitvoert aan de brug in de A35 over het Twentekanaal bij Hengelo. Een deel van het verkeer wordt omgeleid via wegen rond Haaksbergen.

Foto: Cyclomedia

In de zomer ging de brug twee weekenden dicht voor onderhoud. Door het warme weer konden toen niet alle werkzaamheden worden afgerond. Dat gebeurt dit weekend. De A35 is van vrijdag 4 september 20.00 uur tot maandag 7 september 5.00 uur afgesloten richting Enschede, tussen aansluiting 28 (Delden) en aansluiting 27 (Hengelo-Zuid). Houd rekening met omleidingen en extra reistijd. Meer informatie vindt u op de website van Rijkswaterstaat.

Artikel informatie

3-9-2026

Deel deze pagina: Twitter Facebook LinkedIn