Deze website maakt gebruik van functionaliteit van YouTube en Google. Zij plaatsen daarvoor cookies die nodig zijn voor het bekijken van videos (YouTube), het vertalen van de website (Google Translate) en het gebruik van het formulier "heeft u gevonden wat u zocht" (Google reCAPTCHA).

Nieuwe verlichting in twee wijken

In de wijken De Veldmaat en De Pas wordt de komende weken de straatverlichting vervangen. De oude lampen zijn aan vervanging toe. Ze verbruiken veel stroom en geven minder goed licht.

Lantaarnpaal aan de Fluitekruid in de wijk Hassinkbrink. Dezelfde lampen komen ook in De Veldmaat en De Pas.

Het vervangen van de verlichting duurt ongeveer tien weken. Er wordt gewerkt met een autohoogwerker die kort stilstaat bij een lantaarnpaal. Hierdoor is de overlast voor bewoners klein. Woont u in De Veldmaat of De Pas en staat er een lantaarnpaal naast uw tuin? Zorg dat er geen hagen en planten direct om de paal staan. Alleen dan kan de monteur de verlichting vervangen. Ook kunnen storingen in de toekomst sneller worden opgelost.

Wat gaat er veranderen?

De oude lampen worden vervangen door moderne, energiezuinige lampen. Deze zorgen voor beter en prettiger licht op straat. Het licht wordt gelijkmatig verdeeld en schijnt alleen waar dat nodig is. Daardoor is er minder storend licht in tuinen en huizen. Ook blijft de hemel ’s nachts beter zichtbaar. Vorig jaar heeft de Hassinkbrink deze straatverlichting gekregen.

Artikel informatie

27-7-2026

Deel deze pagina: Twitter Facebook LinkedIn