Praat mee over cultuur

Gepubliceerd: 7-3-2025

Het culturele veld in Haaksbergen staat niet stil. Daarom schrijft de gemeente Haaksbergen aan een nieuw cultuurakkoord. De gemeente doet dit samen met partners uit de cultuursector. Vorig jaar ging de gemeente al in gesprek met verschillende cultuurpartners. Nu wordt er een derde en laatste bijeenkomst in aanloop naar het nieuwe cultuurakkoord georganiseerd. Wilt u meepraten en uw ideeën voor de toekomst van cultuur in Haaksbergen delen? Kom dan naar de bijeenkomst op woensdag 12 maart in het Schuttershoes.

De bijeenkomsten is van 19.30 tot 22.00 uur in het Schuttershoes aan de Scholtenhagenweg in Haaksbergen. Naast een presentatie van beleidsmedewerker Sport & Cultuur Jasper Agelink over het Cultuurakkoord, zal ook Art4More iedereen informeren over projecten waar zij mee bezig zijn. Het programma is als volgt:

  • 19.00 - 19.30 uur: Presentatie workshopruimte Hola clubgebouw voor ongeveer 20 kunstenaars
  • 19.30 - 20.00 uur: Inloop bij het Schuttershoes
  • 20.00 - 20.15 uur: Presentatie Art4More over komende projecten met eventuele beantwoording vragen
  • 20.15 - 20.30 uur: Presentatie Jasper Agelink over de cultuurnota met eventuele beantwoording vragen
  • 20.30 - 21.30 uur: Gezamenlijk van input aanwezigen een kunstwerk van latten maken
  • 21.30 - 22.00 uur: Afsluiting

Meer informatie en aanmelden

Aanmelden voor deze avond kan door een mail te sturen naar info@art4more.nl. Vermeld bij uw aanmelding uw voor- en achternaam, uw cultuurorganisatie en met hoeveel personen u komt. 

Meer nieuws

  • 100ste verjaardag

    6-5-2025

    Hermien ter Huurne - ten Asbroek vierde haar eeuwfeest met familie....

  • 5 mei

    30-4-2025

    Op Bevrijdingsdag is het gemeentehuis dicht. Er wordt ook geen afval opgehaald....

  • Vrijheid vieren

    29-4-2025

    Haaksbergen viert 80 jaar vrijheid met Vrijheidsfestival op maandag 5 mei....

Nieuws overzicht